endermologia Węgorzyno

endermologia Węgorzyno

25 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Ważna z pełnym przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na dobry tryb życia. Coraz dużo osób mama się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w stopniu przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią pomóc, gdy dieta i szkolenia fizyczne nie przynoszą pożądanych efektów? Reakcją na te dylematy mogą być nowe środki z obszaru medycyny estetycznej, w niniejszym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Choszczno

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę technologię modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym oczywiście jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To dokładnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy wtedy ostatnim tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym chodzi długiego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana spośród ostatnim sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz również po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień pamiętamy te do tworzenia z cellulitem opornym na życie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten problem czy nawet pozbyć się go w sumy. Co dużo, w końcu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lekturze fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie niezwykle lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prywatnym profilu? Specjaliści z Kliniki Miracki informują o serii 10-20 zabiegów (w współzależności od tego, jaki dobrze efekt chcemy uzyskać), a jednocześnie zaznaczają, że ważne wyniki będą ważne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi kształtuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem właściwym dla wszystkich kobiet, które wymagały w naturalny, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii konieczne jest jeszcze prowadzenie zdrowego poziomie życia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy też z powodzeniem łączyć z nowymi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej poradzie na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na ścianie: Endermologia – zabieg wyszczuplający